Hakkımızda
Menu
Your Cart

Hakkımızda

WhatsApp Destek!
Bizi Arayın!

Şirket Profili 

2017 yılında, yenilikçi kişisel bakım ürünlerini Türk tüketicisiyle buluşturmak ve yer aldığı pazarda tüketicinin ihtiyaçları doğrultusunda kaliteli ürünler sunmak amacıyla kurulan Baran Kozmetik ithalatçı kimliğiyle Türkiye’de sektöre değer katmayı ve Türk kozmetik sektörünü uluslararası alanda başarılı bir şekilde temsil etmeyi amaçlamıştır. 

Kurumsal Yapı ve Gelişim 

Şeffaf ve demokratik yapıya sahip Baran Kozmetik, kurumsal politika olarak sürekli değişim ve gelişimi hedeflemiş ve her zaman rakiplerinden bir adım önde olmayı amaçlamıştır. Tüm çalışanlarıyla, işbirliği içerisinde olduğu tedarikçi, iş ortakları ve müşterilerine kazandırarak büyüyen, topluma, ekonomiye ve çevreye faydalı bir kuruluş olarak Baran Kozmetik yoluna bu doğrultuda devam etmektedir. 2022 yılı itibariyle üretim ve markalaşma konusunda çalışmalarına başlayan Baran Kozmetik, KASHİTO HAİR PROFESSİONEL  markasıyla farklı ve yenilikçi ürün ve pazarlama aktiviteleri ile düzenli Pazar araştırması yaparak dünya markaları ile rekabet eden bir marka olmayı hedeflemiştir. 

Misyonumuz

Çalışanlarına heyecan ve gurur veren samimi ve açık iletişime sahipbir çalışma ortamı yaratarak, kurumun sürekli başarısında en büyük etken olan müşteri memnuniyetinin devamlılığını sağlayan, topluma karşı sorumlu ve etik değerlere önem veren, daima kazanmayı hedefleyen bir aile olmayı amaçlamıştır. Çalışanlarının bilgi, beceri ve yetkinliklerine yatırım yapan ve potansiyellerini ortaya çıkaran bir yönetim anlayışıyla bulunduğu sektörde müşterileri, işbirlikçileri ve çalışanları tarafından en çok tercih edilen şirket olma misyonunu üstlenmiştir.